KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204126
nr 1420 4126
Anita Erséus
(f. 1929), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 26,5x26,5 cm
Anita Erséus, svensk bildkonstnär född 1929 i Karlstad.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:08:32
100 kr
150 kr